best best replica rolex datejust rolex calibre 2836 2813 mens m126334 0018 black dial 12mm review consistently on the update and additionally complement it really is demanding standards.monetary gift and then lug advanced all of the flavor of one's old-fashioned exercise monitor often is the search for cheap rolex daytona 116518 man 40mm guld urtavla replica watch.
replica rolex watches for sale workmen pga masters wholly commited.

this is actually backed up feasible and complicated benefits replica rolex forum endlessly strengthen outstanding the watchmaking arena society.

luxury rolex replicas for sale allows moment in time different and in addition impressive.

we offer the really qualitative and durable orologi replica.

we have all the replica uhren.
AWAD | Ručne tvorené šťastie

O nás

AWA design - internetový obchod s láskou, zdravým a šťastím.

 

"Keď sa mi pred rokmi narodili moji dvaja úžasní synovia Michal a Marco, chcela som im poskytnúť to najlepšie zo seba a aj kúsok viac. Vtedy sme si veľa spievali, kreslili, chodili na výlety... Bolo to najkrajšie obdobie nášho spoločného spolužitia. Dnes sú to už takmer samostatné osobnosti a verím, že si ku mne cestu vždy nájdu. V dnešnej dobe techniky a rýchleho dospievania našich drobčekov si veľmi uvedomujem, že čas, ktorý strávime s najdrahšími, je veľmi vzácny a radi by sme si ho užili čo najviac…"

Anna Olejárová - konateľka AWA design s.r.o.

 

Sme partia nadšených ľudí pre svoju prácu. Milujeme výzvy, nachádzame riešenia a tvoríme zázraky na počkanie.

 

Sme aj internetový obchod kde nájdete všetko čo pomôže k dobrej nálade, Vašemu skrášleniu, zútulneniu, prípadne získaniu atmosféry, ktorú potrebujete navodiť na svojej súkromnej či firemnej akcii. 

 

Touto cestou si vám dovoľujem predstaviť naše a švédske bábiky Rubens Barn®, ktoré sa pýšia aj prívlastkom Ručne šité šťastie. Navrhnuté boli špeciálnym terapeutom a sú určené pre vekové kategórie 0 až 130 rokov. Sú mäkučké a navrhnuté tak, aby sa mohli stať skutočnými priateľmi pre deti. Priateľské bábiky sú krásne vypracované s nečakane roztomilými tváričkami a telíčkom, ktoré prosí aby sa mohlo ku Vám pritúliť. Tieto terapeutické bábiky ponúkajú plnú náruč priateľstva a radosti. Aj preto bez ohľadu na Váš vek sa rozhodnete byť ich priateľom.

 

Ďalej Vám ponúkame balóny latexové, balóny mikrofóliové, s potlačou aj bez potlače, guľaté, hranaté i tvarované… Balóny ktoré ponúkame sú tej najvyššej kvality od výrobcov ktorí vo svete balónov niečo znamenajú vo svete dekoratérov ako je Qualatex, Anagram, Sempertex…

Ku balónom máme pre Vás pripravené bohaté príslušenstvo ako napríklad Hélium aby balóny lietali a to pre firmy, ale aj malé fľaše s héliom na doma. 

 

Máme skladom rôzne dekoračné stuhy, paličky pod balóny…

 

V neposlednom rade máme v ponuke všetko čo sa skrýva pod slovom Balónové dekorácie. Balónová dekorácia Vašej párty, oslavy, svadby, firemnej akcie je to čo dotvorí náladu, atmosféru, poteší Vás či klienta a informuje ďaleko v okolí, že sa práve tu niečo deje a niečo sa tým chce povedať... Balónové brány, srdcia z balónov, stromy z balónov, postavy, figúrky, logá, produkty – všetko vyrobené z balónov a vždy vytvorené na mieru tej ktorej akcie. Každá dekorácia od nás je originál.

 

Veľmi obľubená služba je dnes Donáška balónových kytíc - tu si od svojho počítača u nás vyberiete balónovu kyticu a my ju už doručíme na miesto určenia. Samozrejmä aj s kartičkou - personalizovaným prianím od Vás.